Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 05.04.2018 17:01
Znamy datę premiery World of Warcraft: Battle For Azeroth
420V

Znamy datę premiery World of Warcraft: Battle For Azeroth

World of Warcraft to bez wątpienia jeden z najlepszych MMO na rynku. Dzisiaj Blizzard ujawnił, kiedy w nasze łapki wpadnie następny dodatek.

Wydanie rozszerzenia do World of Warcraft to zawsze wielkie święto dla społeczności. W tytuł bez przerwy od 2004 roku zagrywają się miliony ludzi. Od dzisiaj Ci ludzie, a wśród nich ja, będą odliczać czas do 14 sierpnia. To tego dnia otworzą się wrota najnowszego dodatku zatytułowanego Battle for Azeroth

TESO z ogromnym rozszerzeniem Summerset

Battle for Azeroth próbuje nakierować fabułę gry ponownie na konflikt pomiędzy Hordą a Przymierzem. Zostaniemy zrzuceni na nowy archipelag wysp, na których będziemy musieli wydobywać cenny surowiec - Azurite. Aby tego dokonać, najmiemy załogę okręty i popłyniemy łupić kolejne wyspy. Ale nie będzie tak łatwo, bo przeciwna frakcja będzie deptać nam po piętach. 

Zwiastun z okazji ujawnienia daty premiery Battle for Azeroth:

Dodatek doda również 10 nowych instancji, nowe rajdy, questy i Warfronty. Te ostatnie, to specjalne co-opowe misje, które mają przypominać zabawę w RTSy. Będziemy budować swoją bazę, rekrutować jednostki i wypełniać określone przez misję cele. W grze zwiększy się również maksymalny poziom - tym razem zatrzymamy się na 120 levelu. Nie można również zapomnieć o nowych rasach sprzymierzonych, którymi możemy bawić się już teraz, jeśli zamówimy grę w preorderze. 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EHo_WscmbHA

Tagi: Battle for azeroth news pc wideo World of Warcraft World of Warcraft: Battle for Azeroth