Jakub Barwiak Jakub Barwiak 04.04.2018 20:46
Adam Sandler w nowym thrillerze studia A24
300V

Adam Sandler w nowym thrillerze studia A24

Adam Sandler kojarzony jest głównie z komediami. Aktorowi zdarza się jednak próbować innych gatunków, jedną z takich prób będzie thriller od studia A24.

Ostatnie lata nie były do końca udane dla kariery Adama Sandlera, jego filmy zbierały negatywne recenzje krytyków – co nie powinno dziwić – ale również i coraz więcej negatywnych opinii od widzów. Zdarzały się również i pozytywne akcenty takie jak seria Hotel Transylvania i Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane).

Ładunek - zwiastun nowego  filmu od Netfliksa

Wydaje się, że aktorowi mogło spodobać się gra w kinie niezależnym, Sandler znalazł się w obsadzie thrillera Uncut Gems,w reżyserii Josha i Benny’ego Safdie. Za produkcję filmu jest odpowiedzialne studio A24, które ma w swoim portfolio obrazy takie jak Ex Machina, Room i Lady Bird.

W tym momencie nie znamy szczegółów dotyczących fabuły Uncut Gems, wcześniej ujawniono, iż akcja thrillera będzie miała miejsce w Nowym Jorku. Oprócz Sandlera w filmie ma wystąpić Jonah Hill. Jednym z producentów wykonawczych obrazu jest Martin Scorsese.

Przypomnijmy, iż w tym miesiącu zadebiutuje Weselny tydzień. Komedia z Sandlerem i Chrisem Rockiem. Premiera 27 kwietnia na Netfliksie.

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/935083-adam-sandler-to-make-a24-debut-with-uncut-gems

Tagi: a24 adam sandler uncut gems