Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 04.04.2018 11:24
Protest graczy Counter-Strike: GO przeciwko zmianom w handlu.
496V

Protest graczy Counter-Strike: GO przeciwko zmianom w handlu.

Jeden z najważniejszych elementów gry Counter-Strike: Global Offensive doczekał się sporych zmian. Gracze nie są zachwyceni.

Na popularność ostatniej odsłony Counter-Strike'a z 2012 roku, oprócz rozwoju e-sportu, duży wpływ miały elementy kosmetyczne. Twórcy gry postanowili przeciwstawić się serwisom zajmującym się handlem skórkami. 

Valve rezygnuje ze Steam Machine

W ostatniej aktualizacji gry poprawiono m.in. błędy na mapach Nuke, Dust2, Canals. Najważniejszą jednak zmianą jest brak możliwości wymiany otrzymanych skórek przez siedem dni. Oznacza to, że jeżeli zdobędziecie w grze czy poprzez otwarcie skrzynki jakiegoś skina, który Wam się nie podoba, nie pozbędziecie się go od razu.

W ten sposób Valve chce walczyć z portalami, które nielegalnie rozprowadzają skiny, oraz z takimi, które oszukują graczy. Niestety nowe zasady nie przypadły do gustu ani graczom, ani profesjonalnym zawodnikom. Dlatego też jeden z użytkowników portalu change.org postanowił stworzyć petycję skłaniającą Valve do przywrócenia dawnych reguł. Na ten moment zebrano już ponad 125 tysięcy podpisów, podczas gdy zakładanym celem jest 150 tysięcy.

Źródło: https://www.change.org/p/valve-corporation-revert-to-old-cs-go-trading-rules

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive cs pc Valve