Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.03.2018 20:36
Artystyczne The First Tree zmierza na PS4 i Switcha
416V

Artystyczne The First Tree zmierza na PS4 i Switcha

Lubicie gry aspirujące do bycia sztuką? The First Tree jest w sam raz dla Was. Tytuł w tym roku zadebiutuje na konsolach i spróbuje przedstawić w dojrzały sposób znaczenie śmierci.

The First Tree jest grą eksploracyjną, gdzie poznamy losy dwóch niepowiązanych ze sobą istot. Wcielimy się w lisa poszukujących swoich młodych oraz syna, który próbuje pojednać się z ojcem mieszkającym na Alasce. Wyruszymy w malowniczą podróż, gdzie twórcy poruszą takie motywy jak znaczenie i zrozumienie śmierci.

The First Tree było do tej pory dostępne na platformie Steam. Tytuł zebrał kilka nagród w tym za piękną muzykę autorstwa takich artystów i zespołów jak Message to Bears, Lowercase Noises, Josh Kramer. Chwalono również emocjonalną i piękną opowieść, o której trudno zapomnieć na długo po skończeniu historii. Należy tutaj nadmienić, że całość jest wyjątkowo krótka i zamyka się w niecałe dwie godziny. Przez ten czas przyjdzie nam rozwiązać kilka prostych zagadek, pokonać parę etapów platformowych i oczywiście doświadczyć przygotowanej fabuły.

The First Tree - zwiastun wersji PC

Źródło: https://steamcommunity.com/games/555150/announcements/detail/1669021665738604670

Tagi: DO Games PlayStation 4 The First Tree wideo