Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.03.2018 19:53
BlazBlue: Cross Tag Battle ukazane na szczegółowym zwiastunie
348V

BlazBlue: Cross Tag Battle ukazane na szczegółowym zwiastunie

Autorzy kultowej serii Guilty Gear i fenomenalnego Dragon Ball FighterZ przedstawiają kolejny zwiastun nowej bijatyki. BlazBlue: Cross Tag Battle zostało zaprezentowane na nowym materiale, który ukazuje fragmenty z różnych trybów rozgrywki.

BlazBlue: Cross Tag Battle to szalony crossover w wykonaniu Arc System Works, który połączy cztery całkowicie odmienne uniwersa w jedną bijatykę. W ten sposób w jednej grze zawalczą ze sobą bohaterowie z cyklu BlazBlue, Persona 4 Arena, Under Night In-Birth Exe: Late[st] i RWBY.

BlazBlue: Cross Tag Battle przedstawia kolejne postacie DLC - Jubei, Aegis i Carmine

BlazBlue: Cross Tag Battle doczekało się nowego zwiastuna, który ukazuje wiele elementów tej bijatyki. Możemy spojrzeć na fragmenty trybu fabularnego przedstawiającego różne rozdziały dla wszystkich serii składających się na grę. Wiemy też, że nie zabraknie trybu przetrwania oraz treningu, a także różnorodnych opcji sieciowych.

BlazBlue: Cross Tag Battle - zwiastun 

BlazBlue: Cross Tag Battle pojawi się w Europie w okresie letnim. Tytuł zmierza na konsole Nintendo Switch oraz PlayStation 4. Gra będzie sprzedawana w niższej cenie, a początkowo otrzymamy dostęp do ledwie połowy z planowanych postaci. 

Źródło: YouTube (arcsystemworks)

Tagi: Arc System Works BlazBlue: Cross Tag Battle Nintendo Switch PlayStation 4 wideo