Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.03.2018 19:51
Little Dragons Café trafi do Europy
203V

Little Dragons Café trafi do Europy

W jaki sposób połączyć wychowywanie małego smoka i zarządzanie kawiarnią? Na tę zagwozdkę odpowie latem Little Dragons Café, które pojawi się również na naszym kontynencie.

Little Dragons Café dotrze do Europy za sprawą wydawcy Rising Star Games. Nie zdradzono dokładnej daty premiery, ale użytkownicy Nintendo Switch i PlayStation 4 zagrają w okresie letnim, czyli stosunkowo niedługo.

Rozgrywka z Little Dragons Café

Little Dragons Café to uroczo wyglądająca gra o ciekawej stylistyce graficznej. Twórcy przygotowali opowieść rodzeństwa, które podjęło się zadania wychowania małego smoka, aby wybudzić matkę, która zapadła w nienaturalną śpiączkę. Rozgrywka pełna będzie eksploracji oraz przyrządzania posiłków, a z biegiem czasu (i pożeraniem potraw) nasz podopieczny gad wyrośnie na prawdziwego smoka. Ważny będzie też aspekt ekonomiczny i zarządzanie kawiarnią. Poniżej możecie zerknąć na materiał prezentujący wersję na Nintendo Switch.

Little Dragons Café - rozgrywka z Nintendo Switch

Źródło: http://www.risingstargames.com/eu/dragons-cooking-farming-adventuring-rising-star-games-announces-european-publishing-role-little-dragons-cafe/

Tagi: aksys games Little Dragons Café Nintendo Switch playstation 4 wideo