Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.03.2018 19:56
Aragami: Nightfall to fabularny dodatek z masą nowości
544V

Aragami: Nightfall to fabularny dodatek z masą nowości

Dość niespodziewane zapowiedziano Aragami: Nightfall, czyli dodatek do niezależnej skradanki z 2016 roku. Szykujcie się na większe wyzwanie i nową historię osadzoną w przeszłośći.

Aragami zadebiutowało w 2016 roku i okazało się całkiem przyzwoitą skradanką. Tytuł do tej pory sprzedał się w ilości ponad 400,000 sztuk, co dla niezależnej ekipy Lince Works okazało się wystarczającym sukcesem. Teraz przyjdzie nam się zapoznać z pełnoprawnym dodatkiem fabularnym.

Nasza recenzja Aragami

Aragami: Nightfall opowie wydarzenia rozgrywające się przed fabułą z podstawowej gry. Otrzymamy cztery rozdziały historii, dwie nowe grywalne postacie oraz całkiem odmienne moce. Rozgrywka ponownie pozwoli nam rozegrać wszystko z drugim graczem za sprawą trybu kooperacyjnego. Potwierdzono także wsparcie dla funkcji cross-play z posiadaczami PC-tów.

Aragami: Nightfall - zwiastun rozszerzenia DLC

Aragami: Nightfall powstaje z myślą o największych fanach, aby zapewnić im dodatkowe wyzwanie i bardziej skomplikowane scenariusze. To właśnie opinie i uwagi społeczności sprawiły, że studio zdecydowało się stworzyć dodatkową zawartość, która pojawi się na PS4 i PC-tach w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: