Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.03.2018 17:22
Dragon Ball FighterZ. Bardock i Broly wkraczają do akcji
300V

Dragon Ball FighterZ. Bardock i Broly wkraczają do akcji

Pierwsze dodatki DLC do Dragon Ball FighterZ zadebiutują już jutro. Gracze otrzymają dostęp do nowych postaci oraz kilku znanych scen.

Dragon Ball FighterZ otrzymało nowy zwiastun poświęcony pierwszej parze DLC. Broly i Bardock już jutro trafią w nasze ręce, a dzisiaj możemy się przyjrzeć jak wojownicy sprawują się w akcji. Szykuje się niezła gratka dla fanów tych bohaterów.

Dragon Ball FighterZ - zobacz jak walczą Bardock i Broly

Dragon Ball FighterZ już jutro zostanie wzbogacone o dwóch wojowników DLC. Do walki wkroczą dwaj znani Saiyanie, czyli legendarny Broly i Bardock. Ten pierwszy to typowy zapaśnik, który podczas walki stosuje często potężne chwyty. Wiele jego ataków posiada właściwość "hyper armor", więc wojownik może kontynuować ofensywę nawet, gdy zostanie trafiony przez przeciwnika. Ten niebezpieczny mięśniak na pewno będzie groźnym przeciwnikiem.

Dragon Ball FighterZ - Broly & Bardokc - Mighty Clashes

Bardock to z kolei postać cechująca się siłą i szybkością. Ma za to niewielki zasięg, ale braki nadrabia innymi plusami, jak kilka narzędzi do stosowania mixupów, czyli po prostu zgadywanek do zaskakiwania rywali. Obaj wojownicy będą dostępni dla graczy od jutra. Poza nowymi postaciami otrzymamy też kolejne "Dramatic Finish", czyli momenty odwzorowujące znane sceny z filmów "Dragon Ball". W ten sposób po spełnieniu określonych warunków będziemy mogli ujrzeć, jak rodzina Goku rozprawia się z Brolym. Drugie "Dramatic Finish" przedstawi w jaki sposób Frieza zniszczył planetę Vegeta.

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco bardock Broly dlc Dragon Ball FighterZ wideo zwiastun premierowy