Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.03.2018 18:29
Pokemon GO z legendarnym Mew i systemem zadań
429V

Pokemon GO z legendarnym Mew i systemem zadań

Już wkrótce fani Pokemon GO otrzymają solidną motywację, aby jeszcze bardziej zaangażować się w tę produkcję. Do gry nie tylko trafi kolejny legendarny Pokemon, ale i całkiem rozbudowany system specjalnych zadań.

Pokemon GO otrzyma ciekawą nowość w postaci specjalnych zadań. Wykonując je pomożemy profesorowi Willow odnaleźć legendarnego Mew i  kto wie, może sami staniemy się posiadaczem tego ikonicznego stworka.

Pokemon GO przedstawia wiosenne wydarzenie

Pokemon GO zaoferuje dwa typy badań jakie przyjdzie nam wykonywać. Pierwsze z nich to Field Research i aktywować je będziemy przy PokeSpotach. Tam otrzymamy zadanie polegające na odkryciu i złapaniu danego Pokemona, weźmiemy też udział w walce lub w kilku innych atrakcjach. Drugi rodzaj badań to zlecenia specjalne i przyznawać je będzie sam profesor Willow, który przydzieli nam ważniejsze odkrycia.

Pokemon Go - quests

W obu przypadkach możemy liczyć na wyjątkowe nagrody, jak użyteczne przedmioty, czy starcie z szczególnym Pokemonem. Konstrukcja zadań będzie przypominać serie codziennych wyzwań z rosnącym poziomem trudności. Jeśli wykonamy chociaż jeden z celów, to dostaniemy stempel. Zebranie siedmiu pozwoli nam dokonać przełomu badań i zdobyć jeszcze cenniejsze nagrody, jak starcie z legendarnym Pokemonem.

 

Pokemon Go - research

 

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/research/

Tagi: Inc. mew mobile Niantic Pokemon Go smartfony