Daniel Stroński Daniel Stroński 23.03.2018 17:03
Sony przedstawia nowe słuchawki Gold Wireless Headset
2913V

Sony przedstawia nowe słuchawki Gold Wireless Headset

Gold Wireless Headset to słuchawki, które nie tylko mają zaskoczyć wytrzymałością, ale też dopasować się do gogli PlayStation VR. Cóż takiego zgotowało Sony?

Gold Wireless Headset ma być nową jakością w dziedzinie słuchawek dla graczy. Dwa mikrofony, wsparcie dla PlayStation VR i przestrzenny dźwięk - jest na co czekać. Szukacie alternatywy? Do 300 zł można kupić np. Corsairy, ale najpierw przeczytajcie lepiej naszą recenzję.

Corsair HS50 - test i recenzja słuchawek

Gold Wireless Headset mają zapewnić wszystko to, co polubiliśmy w Wireless Stereo Headset 2.0, tyle że będą to słuchawki wygodniejsze i bardziej wytrzymałe (czyli mają wyeliminować dwie największe wady przywołanych słuchawek). Co więcej, budowa nowego modelu będzie współgrać z goglami PlayStation VR, a także zapewni dwa mikrofony po prawej stronie. Po co? By lepiej wyłapywać dźwięk i usprawnić redukcję szumów. 

Słuchawki dostarczą wirtualny dźwięk 7.1 i są bezprzewodowe, ale do zestawu dołączony jest kabel z minijackiem, by móc wykorzystać je np. do telefonu. Europejska premiera Gold Wireless Headset zaplanowana została na 6 kwietnia, czyli trafią do sprzedaży już za dwa tygodnie. Cena? W USA jest to $99.99, także powinniśmy dostać je za nieco ponad 300 zł.

Gold Wireless Headset - zwiastun

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Gold Wireless Headset PlayStation VR Sony