Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 23.03.2018 19:46
Dark Souls Remastered - wersja na PS4 na pierwszych zdjęciach
1501V

Dark Souls Remastered - wersja na PS4 na pierwszych zdjęciach

Dark Souls Remastered ukaże się za nieco ponad dwa miesiące, ale już teraz mamy możliwość sprawdzenia, jak wygląda odświeżona gra.

Premiera remastera pierwszej części Dark Souls została zaplanowana na 25 maja 2018 roku. Za jej przygotowanie odpowiada polskie studio QLOC, a wydawca - Cenega Polska - potwierdził pojawienie się polskich napisów w grze.

Dark Souls Remastered z polskimi napisami na PS4

W japońskim magazynie Famitsu ukazały się pierwsze zrzuty prezentujące odświeżoną grę. W odróżnieniu od wersji na Nintendo Switch, która będzie chodzić w 30 fpsach, remaster na PS4 zadziała w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę. Jak zapewnia rzecznik prasowy Yasuhiro Kitao, zdjęcia pochodzą z wersji na PS4.

Pomimo tego, że grafiki pochodzą ze zeskanowanego magazynu i nie są najwyższej jakości, na przykładzie lokacji Undead Asylum to można na nich zauważyć, że w remasterze usprawnione zostały tekstury oraz oświetlenie. Na każdej platformie gra zaoferuje pełną zawartość włącznie z dodatkiem "Artorias of the Abyss", a już wkrótce mają ruszyć beta testy dedykowanych serwerów, na których będzie możliwy multiplayer dla sześciu osób oraz tryb kooperacji.

Dark Souls Remastered - zwiastun

 

Tagi: Bandai Namco Dark Souls Remastered From Software playstation 4