Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2018 17:18
Table of Tales: The Crooked Crown odda w nasze ręce magiczny stół w VR
206V

Table of Tales: The Crooked Crown odda w nasze ręce magiczny stół w VR

Niecodzienne spojrzenie na gatunek RPG zostanie przeniesione w VR za sprawą Table of Tales: The Crooked Crown. Już niedługo zostaniemy tkaczem przygody, który poprowadzi bohaterów do zwycięstwa lub zguby.

Table of Tales: The Crooked Crown spróbuje przenieść fenomen sesji RPG na łono VR. Otrzymamy magiczny stół, na którym przygoda będzie rozgrywana w formie rozstawionej makiety. My zostanie mistrzem gry, który poprzez interakcję będzie kształtował opowieść.

Table of Tales: The Crooked Crown będzie przygodową grą RPG z turowym systemem walki. Lokacje będą płynnie zmieniać się na naszych oczach, a dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości możliwe będzie zajrzenie w każdy kąt wygenerowanego środowiska.

Table of Tales: The Crooked Crown - gif

W Table of Tales: The Crooked Crown poprowadzimy grupę bohaterów i nasze decyzję wpłyną na brzemię, z którym postacie będą musiały się zmierzyć. Nie zabraknie wyborów, walki i nieprzewidywanych sytuacji. Premiera ma się odbyć już wkrótce.

Table of Tales: The Crooked Crown - zwiastun

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/03/21/introducing-table-of-tales-the-rpg-adventure-that-brings-tabletop-gaming-to-life-in-ps-vr/#sf185150956

Tagi: playstation 4 Playstation VR Table of Tales: The Crooked Crown Tin Man Games wideo