Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.03.2018 08:34
Gdzie jest łatka dodająca HDR do Wiedźmina 3?
1248V

Gdzie jest łatka dodająca HDR do Wiedźmina 3?

Kilka tygodni temu ekipa CD Projekt Red zapowiedziała, że Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 otrzyma jeszcze jedną aktualizację, która doda obsługę HDR. Mamy połowę marca, a po aktualizacji ani śladu.

Przygody Wiedźmina z PS4 są wyjątkowo ciekawe. Gdy pojawiło się na rynku PS4 Pro, CDP Red wyraźnie zastrzegał, że nie ma w planach aktualizacji dodającej wsparcie dla prosiaka. Ale wystarczyło, że pojawił się Xbox One X, to trzeci Wiedźmin od razu otrzymał dodatkowe wsparcie na PS4 Pro.

CD PROJEKT RED Wrocław nowym oddziałem studia do prac nad Cyberpunk 2077

Po wersji na PS4, połatana została także wersja na Xboksa One X by korzystać z większych możliwości jakie daje konsola. Posiadacze PS4 pytali wtedy, czy dostaniemy obsługę HDR. Mieliśmy "wkrótce". Te "wkrótce" ciągnęło się tygodniami. Pod koniec lutego usłyszeliśmy, że "w przyszłym tygodniu ujawnimy wam więcej informacji na ten temat" z ust Marcina Momota.

Minął kolejny tydzień. Później jeszcze dwa kolejne. Powoli kończy się marzec, a tu ani aktualizacji, ani jakichkolwiek wpisów na temat kiedy możemy ją dostać. Właściwie to na razie nie dowiemy się niczego.

Pozostaje więc czekać. Nie wiadomo ile, nie wiadomo na co.

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon