Kacper Mądry Kacper Mądry 20.03.2018 21:20
Gearbox chciałoby przygotować zbiorcze wydanie gier Duke Nukem
346V

Gearbox chciałoby przygotować zbiorcze wydanie gier Duke Nukem

Podczas audycji o tytule Nerdvana padły słowa wskazujące na potencjalne wydanie wszystkich części Duke Nukem. W zestawie znalazłaby również niewydana wersja gry z 2001 roku.

Randy Pitchford będący dyrektorem generalnym w Gearbox zdradził, że chciałby przygotować zbiorcze wydanie gier z serii Duke Nukem. Będzie to jednak ciężkie do osiągnięcia.

Duke Nukem doczeka się ekranizacji?

Problemem będą wszelkie zawiłości prawne dotyczące marki. Gearbox nie posiada wszystkich uprawnień umożliwiających wydanie takiego zestawu. Chęć jednak jest i możliwe, że firma będzie dążyła do przygotowania takowej edycji.

Nerdvana Live Show - fragment dotyczący Duke Nukem

Wydanie gier z serii Duke Nukem miałoby zawierać wersję gry z 2001 roku. Jest to nigdy niewydany tytuł, o którym dowiedzieliśmy się niedawno, iż był ukończony w 90 procentach. Randy Pitchford zaprzecza jednak tym doniesieniom i określa ukończenia tytuły na 9 procent, dodając, że ledwo można było to nazwać grą. Zatem w przypadku wydania zbiorczego - otrzymalibyśmy prawdopodobnie drobne materiały z gry.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/gearbox-wants-to-release-a-duke-nukem-compilation-with-old-duke-nukem-forever-content.30734/

Tagi: 2K Games duke nukem forever Gearbox Software