Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2018 18:31
GRIP jeszcze w tym roku na PS4 i Switcha
353V

GRIP jeszcze w tym roku na PS4 i Switcha

GRIP to dzieło zrodzone z pasji do zręcznościowych wyścigów lat 90. Otrzymamy tytuł wypełniony szaloną akcją, gdzie uzbrojeni po zęby weźmiemy udział w dynamicznej rywalizacji.

GRIP to nowa gra inspirowane mocno kultowym klasykiem Rollcage. Twórcy obiecują nie tylko pięknie wyglądające futurystyczne wyścigi, ale i intensywną walkę miedzy uczestnikami rywalizacji. Tytuł do tej pory był dostępny na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu. W tym roku odbędzie się premiera na PlayStation 4 i Nintendo Switch, a ogłoszeniu towarzyszy świeży zwiastun.

Więcej informacji o GRIP znajdziesz w naszej bazie gier

GRIP nie ma dokładnej daty premiery, ale pojawi się w przeciągu najbliższych miesięcy. Tytuł wykorzysta pełny potencjał PlayStation 4 Pro i możliwości silnika Unreal 4. Autorzy obiecują masę broni, zabójczą ścieżkę dźwiękową, zawrotne poczucie prędkości oraz opcję rozgrywki na podzielonym ekranie. Nie zabraknie też sieciowej rywalizacji oraz trybów rozgrywki, jak turnieje.

GRIP - nowy zwiastun

 

Walka o pierwsze miejsce to tylko część zabawy, a nowy zwiastun potwierdza, że istotne będzie też atakowanie rywali. Zniszczalne otoczenie ma dodać nieco aspektu taktycznego i gra wymusi na nas opanowanie torów oraz licznych sztuczek. Nie zabraknie także personalizacji naszych pojazdów.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Caged Element grip Nintendo Switch playstation 4 wideo