Daniel Stroński Daniel Stroński 20.03.2018 13:34
Far Cry 5. Nowe audycje i szansa na wygranie PS4 Pro w Hope County FM
297V

Far Cry 5. Nowe audycje i szansa na wygranie PS4 Pro w Hope County FM

Far Cry 5 otrzymało dwa tygodnie temu pierwsze polskie radio z Hope County, do którego nie tylko upchnięto świetną muzykę, ale też audycje wprowadzające w świat gry. Teraz oferta Hope County FM została rozwinięta.

Far Cry 5 przedstawia fikcyjne Hope County, gdzie władzę przejęła sekta Bramy Edenu. Na jej czele stoi Joseph "Father" Seed, który z łatwością zdobył serca niemal wszystkich mieszkańców. Opierająca się jego charyzmie garstka miejscowych, wraz z głównym bohaterem, będzie musiała pokonać fanatyków i ocalić najbliższych.

Trofea Far Cry 5 zapowiadają szaloną przygodę i... łatwą platynę

W ramach akcji kampanii promocyjnej Ubisoft Polska przygotowało serię audycji fikcyjnego radia Hope County FM, która jest dostępna na platformie Spotify. Nie tylko możemy tam posłuchać świetnych amerykańskich kawałków, ale też wywiadów i reklam wprowadzających w klimat gry. W akcji wzięli udział m.in. Rojson, Ad Buster i specjalista sztuki przetrwania Konstanty Młynarczyk, a gospodarzem jest Maciej "sawik" Sawicki.

Pamiętajcie też o zmieniających się co parę dni pytaniach konkursowych - autorzy najlepszych odpowiedzi zgarną kopię gry wraz z konsolą PlayStation 4 Pro! Premiera Far Cry 5 już za tydzień, 27 marca.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: far cry 5 PlayStation 4 Pro spotify Ubisoft Ubisoft Montreal