Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.03.2018 20:25
Indiana Jones 5. Wiemy kiedy ruszą zdjęcia
504V

Indiana Jones 5. Wiemy kiedy ruszą zdjęcia

Indiana Jones 5 rusza z kopyta. Steven Spielberg zdradził właśnie kiedy ruszą zdjęcia do tej produkcji.

Zdjęcia do piątej części Indiany Jonesa ruszą wiosną przyszłego roku. Ta informacja pochodzi od najlepszego możliwego źródła – samego Stevena Spielberga.

Riddley Scott zajmie się kinem komiksowym?

Jako pierwsze informację podało Empire Online. Wypowiedź Spielberga pochodzi z jego przemowy, którą wygłosił w czasie Rakuten TV Empire Awards. Spielberg został nagrodzony za wkład w kinematografię. Legendarny filmowiec chwalił brytyjską branżę filmową i nawiązał do piątej części Indy’ego.

To zawsze jest wartościowa podróż. W Wielkiej Brytanii jest cała masa talentów. Aktorzy, obsługa, kierowcy, filmowcy – wszyscy, którzy pomagali w tworzeniu moich filmów. Mam nadzieję, że będą mi też pomagali, gdy wrócę tu w kwietniu 2019 roku, kręcić piątego Indianę Jonesa.

Z pewnością fani archeologa mają nadzieję, iż Spielbergowi uda się po raz kolejny uchwycić klimat jego przygód, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż czwarta część Indy’ego spotkała się z mieszanym przyjęciem. Ci którym nie podobało się Królestwo Kryształowej Czaszki ucieszą się na wieść o tym, iż w piątce nie pojawi się Shia LaBeouf.

Będzie to również pierwszy Indiana Jones bez udziału twórcy tej postaci – George’a Lucasa.

 

 

Źródło: https://screenrant.com/indiana-jones-5-filming-start-date-spielberg/

Tagi: Disney Indiana Jones lucasfilm steven spielberg