Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.03.2018 19:08
Flashback 25th Anniversary zmierza na Nintendo Switch i otrzyma kolekcjonerkę
574V

Flashback 25th Anniversary zmierza na Nintendo Switch i otrzyma kolekcjonerkę

Kolejny retro klasyk wpadnie do biblioteki gier Nintendo Switch. Tym razem padło na reedycję Flashback 25th Anniversary, które otrzyma wyjątkową i klimatyczną edycję kolekcjonerską.

Flashback 25th Anniversary pojawi się w eShopie dnia 7 czerwca. Kolekcjonerzy z Europy dostaną jednak możliwość zakupu fizycznej wersji z paroma ciekawie wyglądającymi gadżetami. Pudełkowe wydanie zostało wycenione na €39.99 i zawierać będzie następujące elementy:

  • Fizyczny egzemplarz gry
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Cyfrową i zremasterowaną ścieżkę dźwiękową
  • 24-stronicowa instrukcja w stylu retro
  • Numerowana metalowa karta
  • Steelbook stylizowany na klasyczny kartridż

Flashback 25th Anniversary - edycja kolekcjonerska

Flashback 25th Anniversary zaoferuje dwa tryby rozgrywki. Oryginalny pozwoli zapoznać się z pierwowzorem z 1993 roku, a tryb "Współczesny" doda nowe filtry graficznie, całkowicie odświeżoną warstwę dźwiękową, funkcję cofania czasu oraz podpowiedzi dotyczące poziomów i samouczki.

Flashback 25th Anniversary - zwiastun

Flashback 25th Anniversary zabierze nas do 2142 roku, gdzie wcielimy się w rolę młodego naukowca pozbawionego pamięci. Przygodę rozpoczniemy na skolonizowanym księżycu Saturna - Tytanie, a celem będzie ucieczka przed czyhającymi na nas wrogami i powrót na ziemię. Przy okazji odkryjemy kosmiczny spisek zagrażający całej planecie.

 

Źródło: Twitter (Microïds Official)

Tagi: edycja kolekcjonerska Flashback 25th Anniversary Microids Nintendo Switch wideo