Kacper Mądry Kacper Mądry 17.03.2018 11:15
Bohaterowie Morrowinda trafią do Elder Scrolls: Legends
553V

Bohaterowie Morrowinda trafią do Elder Scrolls: Legends

Elder Scrolls: Legends wkrótce otrzyma nowy dodatek. Houses of Morrowind doda bohaterów z trzeciej odsłony popularnej serii.

Elder Scrolls: Legends czeka mnóstwo nowej zawartości. Nadchodzący dodatek Houses of Morrowind wprowadzi więcej kart.

The Elder Scrolls Online. Co zawiera DLC "Dragon Bones"?

Elder Scrolls: Legends jest grą karcianą, w której rywalizujemy przeciwko innym przeciwnikom. Wszystkie wykorzystywane karty reprezentują różne odsłony serii The Elder Scrolls. Gra jest stale rozwijana poprzez bezpłatne aktualizacje wprowadzające bohaterów z każdej części Pradawnych Zwojów.

The Elder Scrolls: Legends

Najnowsze rozszerzenie Houses of Morrowind wprowadzi 149 nowych kart, które oparte będą o The Elder Scrolls III: Morrowind. Będzie to największa aktualizacja od czasu Heroes of Skyrim, które wprowadziło zawartość z The Elder Scrolls V: Skyrim.

Jedną z większych zmian, które pojawią się wraz z nową zawartością jest zwiększenie maksymalnej liczby kart, które mogą się znajdować w naszej talli. Od teraz dobierzemy do 100 kart, a wartością minimalną potrzebna do złożenia talii będzie 75. Rozszerzenie w postaci aktualizacji pojawi się 28 marca.

Źródło: http://toucharcade.com/2018/03/16/elder-scrolls-legends-houses-of-morrowind-expansion-coming-on-march-28th-largest-expansion-since-heroes-of-skyrim/

Tagi: Bethesda Dire Wolf Digital mobile The Elder Scrolls: Legends