Kacper Mądry Kacper Mądry 15.03.2018 17:13
World of Tanks przygotowało nagrody za świętowanie Dnia Świętego Patryka
235V

World of Tanks przygotowało nagrody za świętowanie Dnia Świętego Patryka

World of Tanks przygotowało atrakcje związane z Dniem Świętego Patryka. Co czeka na graczy?

World of Tanks obchodzi właśnie nowe wydarzenie, które związane jest z Dniem Świętego Patryka. Twórcy w związku z tym wprowadzają nową zawartość.

Statystyki World of Tanks po czterech latach zmagań

W grze pojawi się nowa misja o nazwie "Irlandzkie szczęście". Pozwoli ona na otrzymanie darmowych skrzyń wojennych, wypchanych po brzegi losowo dobieranymi skarbami i nagrodami, za każde dziesiąte zwycięstwo. Misja będzie dostępna w weekend od 16 do 18 marca.

Okazuje się również, że irlandzkie święto to nie jedyny powód, dla którego warto zagrać w World of Tanks. W grze trwają aktualnie zawody drużynowe w systemie pojedynczej eliminacji, które stawiają przeciw sobie osiem narodów w każdy z marcowych weekendów. Czechosłowacja zmierzy się z Chinami od 16 do 18 marca, a Szwecja stanie do boju z USA w ostatnich kwalifikacjach od 23 do 25 marca. Gracze mogą dołączać do rywalizacji w każdy weekend i mają szansę wygrywać srebro, czasowy dostęp do zawartości Premium oraz specjalnych misji.

world of tanks

World of Tanks zamierza również wprowadzić do gry dwa nowe czołgi. Będą to pojazdy chińskiej produkcji znane jako WZ-120-1G FT oraz WZ-111. Ich premiera planowana jest na 20 marca. WZ-120-1G FT może się poszczycić wysoką prędkością i ciężkim opancerzeniem, co zapewnia mu przewagę w bitwie zarówno pod kątem szybkości, jak i obrony. WZ-111 dołączy do niego jako szybki i wściekły zawodnik wagi ciężkiej, uzbrojony w wszechpotężną broń, stworzoną do zadawania maksymalnych obrażeń w ogniu bitwy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: playstation 4 wargaming World of Tanks