Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.03.2018 18:47
6 Balloons. Zobaczcie zwiastun nadchodzącej produkcji Netfliksa
485V

6 Balloons. Zobaczcie zwiastun nadchodzącej produkcji Netfliksa

Dobrych dramatów nigdy za wiele. Potencjał na bycie takim ma 6 Balloons - produkcja Netfliksa, która zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Netflix opublikował pierwszy zwiastun 6 Balloons – nadchodzącego filmu oryginalnego serwisu. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Marja-Lewis Ryan. Akcja obrazu dzieje się w ciągu jednej nocy, obserwujemy w nim kobietę (w tej roli Abbi Jacobson), która podróżuje przez Los Angeles z bratem uzależnionym od heroiny (Dave Franco). Ich celem jest znalezienie centrum odwykowego. Towarzyszy im dwuletnia córka bohaterki.

Fantastyczne zwierzęta 2 z pierwszym zwiastunem

Na pierwszy rzut oka, 6 Ballons wygląda na niezwykle emocjonalny dramat, oparty na bliskich relacjach między bohaterami. Ot film, który można na przykład zobaczyć na festiwalu Sundance. Fakt ten idealnie potwierdza taktykę Netfliksa, który chce wypuszczać jak najwięcej własnych produkcji z różnych gatunków filmowych.

6 Balloons - zwiastun

W obsadzie oprócz Abbi Jacobson i Dave’a Franco znaleźli się również Tim Matheson i Jane Kaczmarek. Premiera, oczywiście na Netfliksie, już 6 kwietnia.

Źródło: http://collider.com/6-balloons-trailer-netflix-dave-franco-abbi-jacobson/#poster

Tagi: 6 balloons Netflix Video