Jakub Barwiak Jakub Barwiak 13.03.2018 20:33
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda z pierwszym zwiastunem
395V

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda z pierwszym zwiastunem

Mamy pierwszy zwiastun Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda. Zobaczcie jak prezentuje się nowa przygoda w magicznym świecie Harry’ego Pottera.

W sieci ukazał się pierwszy, pełny zwiastun zwiastun Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda. W sequelu hitu z 2016 roku powraca Eddie Redmayne w roli Newta Scamandera. Za scenariusz filmu – po raz drugi w swojej karierze – odpowiada sama JK Rowling.

Player One - pozytywne opinie po pierwszych pokazach

Reżyserem widowiska jest weteran świata magii – David Yates, w obsadzie drugich Fantastycznych zwierząt, oprócz Redmayne’a, zobaczymy również Jude’a Law w roli Albusa Dumbledore’a oraz Johny’ego Deppa, który wcieli się w potężnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. W filmie wystąpią również, znane z pierwszej części, Tina Goldstein i Katherine Waterston.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - zwiastun

Pierwsza część Fantastycznych zwierząt była niekwestionowanym hitem, zarabiając w światowych kinach ponad 800 milionów dolarów. Czy ich sequel powtórzy ten sukces, tego dowiemy się 16 listopada gdy film pojawi się w kinach.

Tagi: fantastic beasts: the crimes of grindelwald fantastycne zwierzęta: zbrodnie grindelwalda Fantastyczne zwierzęta 2 Video warner bros