Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2018 19:16
Devil May Cry HD Collection. Brzydko odświeżona klasyka na zwiastunie premierowym
424V

Devil May Cry HD Collection. Brzydko odświeżona klasyka na zwiastunie premierowym

Dante powróci nie tylko za sprawą Monster Hunter World. Łowca demonów jest już gotowy do akcji i wraca na konsole obecnej generacji za sprawą debiutującego właśnie Devil My Cry HD Collection.

Devil May Cry HD Collection nie będzie raczej przykładem, który pokazuje w jaki sposób należy odświeżać klasyki. Nowy zwiastun prezentuje pakiet w akcji i fragmenty rozgrywki. Nie da się ukryć, że wygląda to bardzo źle.

Monster Hunter World x Devil May Cry. Dante wkracza do akcji

Oryginalne Devil May Cry pojawiło się w 2001 roku. Od tego czasu minęło 17 długich lat, a w naszej branży jest to wyjątkowo zauważalne. Gry nie stoją w miejscu, a ich oprawa graficzna z roku na rok staje się coraz lepsza. Devil May Cry HD Collection to z kolei pakiet składający się z tytułów sprzed dwóch generacji konsol i podniesienie rozdzielczości nie potrafi tego zatuszować.

Devil May Cry HD Collection - zwiastun premierowy

To jednak nadal kawał historii branży zamknięty w jeden zestaw. Jeśli nie straszne Wam archaizmy i brzydka oprawa wizualna, to dzięki Devil May Cry HD Collection będziecie mogli sprawdzić nie tylko ewolucję cyklu, ale i całego gatunku slasherów. Wszystko to w rozdzielczości 1080p i stałych klatkach animacji na poziomie płynnych 60 FPS-ów.

Źródło: YouTube (Devil May Cry)

Tagi: Capcom devil may cry hd collection playstation 4 wideo