Daniel Stroński Daniel Stroński 13.03.2018 14:12
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy poza konsolami Sony utraci easter eggi
1084V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy poza konsolami Sony utraci easter eggi

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zostało niedawno zapowiedziane na inne platformy, przestając być tytułem na wyłączność dla PlayStation 4. Wciąż jednak tylko sprzęt Sony będzie miał tę oryginalną wersję niepozbawioną... easter eggów.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w ubiegłym roku oddało nam remake'i trzech pierwszych gier z Crashem z czasów PS One. Zrobione na nowo platformówki zdobyły ogromna popularność, prawdopodobnie będąc powodem ostatnich doniesień o kolejnej paczce remake'ów - Spyro Trilogy: Remastered.

Spyro Trilogy: Remastered we wrześniu na PlayStation 4

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z PS4 zawędruje również na konsole Switch i XOne oraz pecety, ale gra zostanie jednak nieco zmieniona na tych platformach. Jak informuje serwis GearNuke, jeden z fanów zauważył pewne różnice na nowym zwiastunie wersji na Switcha.

Mowa tu o nawiązaniach do studia Naughty Dog, twórców serii Crash Bandicoot. Na zwiastunie wersji na PS4 postać Coco ma na swoim laptopie naklejkę w kształcie logo ND, a na switchowej zapowiedzi już go nie ma:

Poza tym na konsoli Sony bohaterka ogląda na ekranie swojego komputera scenę z Uncharted 4 (kiedy Nathan i Elena grali w Crasha!), podczas gdy zwiastun z Nintendo Direct w tej samej scenie z lapkiem pokazuje wizerunek Crasha na ekranie:

Wygląda na to, że Activision nie planuje oddawać hołdu oryginalnym twórcom poza konsolami Sony. Premiera switchowej wersji została zapowiedziana na 10 lipca tego roku.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zwiastun (Switch)

Źródło: http://gearnuke.com/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-removes-reference-naughty-dog-platforms/

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Vicarious Visions