Daniel Stroński Daniel Stroński 13.03.2018 13:31
Assassin's Creed Origins. "Klątwa faraonów" podnosi poziom do 45.
2075V

Assassin's Creed Origins. "Klątwa faraonów" podnosi poziom do 45.

Assassin's Creed Origins dostało dziś duże rozszerzenie "The Curse of the Pharaohs", które wymaga wysokiego poziomu. Nie ma się jednak czym przejmować - twórcy zadbali o odpowiednie rozwiązanie dla reszty graczy.

Assassin's Creed Origins otrzymało dziś swoje drugie DLC "The Curse of the Pharaohs", gdzie Bayek wyrusza do Teb w poszukiwaniu tajemniczego artefaktu. Rozszerzenie daje dostęp do nowych terenów, przeciwników w postaci nieumarłych faraonów oraz masy innych atrakcji. Nowa zawartość jest jednak dostępna od 44.-45. poziomu doświadczenia (dodatek zwiększa ten limit do 55. poziomu). Co zrobić, jeśli jeszcze go nie osiągnęliście?

Klątwa Faraonów nawiedza Assassin's Creed Origins

Dla niecierpliwych twórcy przygotowali pomysłowe rozwiązanie. Posiadając nowe DLC, możemy z poziomu menu głównego zrobić kopię dowolnego zapisu gry (pojawiły się dwa nowe miejsca na save'y), na którym poziom naszej postaci automatycznie skoczy do 45. Jedyny warunek - musimy ukończyć prolog, a więc opuścić Siwę (zaraz po pierwszym powrocie do współczesności).

Wraz z awansem Bayek otrzymuje zestaw rzadkich broni przeznaczonych na nowy próg poziomowy - po jednej z każdego rodzaju + tarcza. Do rozdania znajdą się też oczywiście punkty doświadczenia, dokładnie tyle, o ile poziomów awansowaliście.

Czy niszczymy sobie w ten sposób grę? Nie. Jeśli obawiacie się, że potem powrócicie do Egiptu z podstawowej wersji gry i wszystko będzie zbyt słabe, pamiętajcie o opcji skalowania poziomu przeciwników, którą można włączyć z poziomu menu gry. Co prawda expa za niskopoziomowe questy będzie niewiele, a nagrody w postaci przedmiotów nie podskoczą do Waszego nowego poziomu, ale zawsze można przekuć itemki u kowala, zwiększając ich statystyki odpowiednio do poziomu postaci. Więcej zrzutów znajdziecie w galerii poniżej.

Źródło: własne

Tagi: assassin's creed origins galeria Ubisoft Ubisoft Montreal