Daniel Stroński Daniel Stroński 09.03.2018 16:22
Super Bomberman R. Wersja na PlayStation 4 potwierdzona
273V

Super Bomberman R. Wersja na PlayStation 4 potwierdzona

Super Bomberman R jest już dostępne na Switchu, a za jakiś czas pojawi się również na PlayStation 4. Pytanie tylko, czy w naprawionej wersji...

Super Bomberman R to próba Konami przywrócenia kultowej marki na obecną generację konsol. Jak zwykle gracze trafiają na planszę, gdzie bombami torują sobie drogę do przeciwnika, zbierając power-upy i próbując złapać rywali w pułapkę. Przygotowano starcia do ośmiu graczy naraz (lokalnie lub przez Sieć) w trybie Battle oraz kampanię Story dla jednego lub dwóch graczy z pięćdziesięcioma planszami do pokonania w celu uratowania galaktyki.

Super Bomberman R ukazało się rok temu na konsoli Nintendo Switch i tam zebrało dość mierne oceny z uwagi na spore opóźnienie w sterowaniu (input lag) oraz średniej jakości oprawę graficzną. Nie wiemy, czy wersja na PS4 pozbędzie się problemu z opóźnieniem, gdyż gra na tę platformę nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, a dowiedzieliśmy się o niej z koreańskiego systemu klasyfikacji wiekowej gier, o czym doniósł serwis Gematsu.

Super Bomberman R - zwiastun wersji na Switcha

 

Źródło: https://gematsu.com/2018/03/super-bomberman-r-rated-ps4-korea

Tagi: Konami super bomberman r