Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.03.2018 23:23
Travis Strikes Again: No More Heroes na pierwszej rozgrywce. Premiera w tym roku
284V

Travis Strikes Again: No More Heroes na pierwszej rozgrywce. Premiera w tym roku

Travis Strikes Again: No More Heroes wyszło z cienia i zaprezentowało rozgrywkę. Ta będzie się jednak różnić od poprzedników i może rozczarować wielu fanów.

Travis Strikes Again: No More Heroes pojawi się w tym roku. Nie będzie to pełnoprawna odsłona serii, a zbiór nieco większych minigier. Travis i Badman zostaną wchłonięci do środka konsoli retro, gdzie przemierzać będą siedem różnorodnych etapów stylizowanych na odmienne gry. Otrzymamy brutalną akcję, a nawet wyścigi i etapy logiczne. Uzbrojony w laserową katanę Travis będzie walczył z wyskakującymi bugami, a drugi gracz będzie mógł dołączyć do rozgrywki i pomóc nam za sprawą trybu kooperacyjnego. Pojawią się też charakterystyczni dla serii bossowie.

Travis Strikes Again: No More Heroes otrzymało pierwszy materiał prezentujący czystą rozgrywkę. Zmieniła się nieco perspektywa i kamera została osadzona w bardziej izometrycznym rzucie kamery. Gra wykorzysta ruchowe możliwości Joyconów i pozwoli grać w kooperacji. Na zwiastunie widać też pewne nawiązania do poprzednich gier Sudy51 i możemy dojrzeć Ueharę z The Silver Case, który rozmawia z Travisem przez komunikator parodiujący Codec z serii Metal Gear Solid.

Travis Strikes Again: No More Heroes - zwiastun z rozgrywką

Źródło: YouTube (Nintendo Direct)

Tagi: Grasshopper Manufacture nintendo direct Travis Strikes Again Travis Strikes Again: No More Heroes