Kacper Mądry Kacper Mądry 08.03.2018 17:52
Vivo Apex to smartfon z głośnikiem pod ekranem oraz wysuwaną kamerą
580V

Vivo Apex to smartfon z głośnikiem pod ekranem oraz wysuwaną kamerą

Vivo Apex najprościej jest opisać słowami "coś nowego". Chiński producent przygotowuje telefon inny niż aktualne smartfony.

Vivo Apex będzie telefonem wyjątkowym. Wszystko to dzięki rzadko stosowanym rozwiązaniom, które połączone w jedno, naprawdę mogą się podobać.

OnePlus 6 będzie mocarzem wśród smartfonów

Czym wyróżnia się Vivo Apex? Smartfon posiada cztery rozwiązania, które sprawiają, że warto się nim zainteresować. Telefon ma wysuwany aparat do selfie o rozdzielczości 8MP. Schowany wewnątrz obudowy, chroniony jest przed zarysowaniem obiektywu i nie zajmuje miejsca na przednim panelu.

Vivo Apex

Producent Vivo Apex pozbył się również głośnika. W nowym smartfonie został on umieszczony pod ekranem, a technologia, z której korzysta ma pozwalać bez problemu słyszeć przebijający się dźwięk. Zrezygnowano również z czytnika linii papilarnych, który... znajduje się w ekranie. Do niedawna nieosiągalne technicznie rozwiązanie wchodzi na salony i podobno bez problemu odczytuje nasze odciski palców.

Vivo Apex - prezentacja konceptu

Pozbycie się tylu elementów z przodu urządzenia pozwoliło na przygotowanie ekranu, który w tej chwili zajmuje 91 procent przedniej powierzchni, a w domyśle ma to być 98 procent. Wszystkim będzie zarządzał procesor Snapdragon 845, jednak nie została aktualnie podana informacja kiedy możemy spodziewać się telefonu w sprzedaży.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/vivo-apex-concept-phone-is-coming-to-market_id103068

Tagi: mobile vivo apex