Daniel Stroński Daniel Stroński 08.03.2018 13:10
Nintendo Switch dostanie przenośny stojak USB od HORI
486V

Nintendo Switch dostanie przenośny stojak USB od HORI

Nintendo Switch posiada nóżkę, która jest niezbyt wytrzymała, tylko z jednej strony i pozwala ustawić ekran pod jednym kątem. Powstaje jednak specjalna podstawka mająca ulepszyć granie w trybie Tabletop.

Nintendo Switch może służyć jako konsola stacjonarna podpinana do telewizora, może być też handheldem, ale czasem chcemy zagrać na padzie bez telewizora. Z myślą o takich sytuacjach producent zadbał o tryb Tabletop, czyli możliwość postawienia samego ekranu-konsoli na nóżce i grania z padem w dłoniach. Oczywiście potrzebujemy wtedy płaskiej powierzchni i dostajemy tylko jeden kąt. Dla bardziej wymagających graczy HORI przygotowuje coś specjalnego.

Nintendo Direct startuje dziś w nocy, zobaczymy gry na Switcha i 3DS-a

"Portable Table Mode USB Hub Stand for Nintendo Switch", bo tak brzmi pełna nazwa podstawki od HORI, zapewnia 4 porty USB, opcję podładowania konsoli, możliwość ustawienia kąta nachylenia aż do 60 stopni i ma być bardzo kompaktowe, łatwo mieszcząc się w torbie. Do tego mówimy o oficjalnym gadżecie zatwierdzonym przez Nintendo. Całość wyceniono na €32.29 (~132 zł) w sklepie Play-Asia.com, a premierę zaplanowano na 31 maja. Zapraszamy do galerii poniżej.

Źródło: https://www.play-asia.com/portable-table-mode-usb-hub-stand-for-nintendo-switch/13/70bxxp?tagid=1041357

Tagi: HORI nakładka Nintendo Switch