Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2018 19:45
Inside z edycją kolekcjonerską od... producentów erotycznych lalek
545V

Inside z edycją kolekcjonerską od... producentów erotycznych lalek

Mało kto się spodziewał takiej nowiny. Inside po blisko trzech latach od premiery otrzyma edycję kolekcjonerską. Co ciekawe, zawartość nie zostanie ujawniona przed otrzymaniem paczki przez pierwszych nabywców.

Twórcy Inside i Limbo postawili na nietypową kolaborację. PlayDead połączy siły z iam8bit i firmą Realdoll, aby dostarczyć graczom tajemniczą edycję kolekcjonerską swojego ostatniego dzieła.

Więcej o Inside przeczytasz w naszej bazie gier

Inside otrzyma kosztującą $375 edycję kolekcjonerską, która powstanie przy współpracy z Realdoll. Firma zajmuje się tworzeniem gadżetów erotycznych oraz seks-lalek. Co znajdziemy w środku zestawu? Pewne jest otrzymanie płyty z grą w wersji na PlayStation 4 - reszta zawartości to sekret i twórcy nie zdradzą nic więcej swoim fanom.

Inside Realdoll

W środku na pewno nie znajdzie się lalka tworzona przez Realdoll, bo ich produkty z tej kategorii zaczynają się od pułapu cenowego czterech tysięcy dolarów. Zamówienia przedpremierowe będą zbierane od 8 marca. Wysyłka gry nastąpi w pierwszym kwartale 2019 roku i właśnie wtedy mamy się dowiedzieć, co przygotowały firmy za sprawą ten nietypowej współpracy. Zamówienia składać możecie w sklepie iam8bit.

Inside - zwiastun

.

Źródło: https://www.polygon.com/platform/amp/2018/3/6/17086164/inside-collectors-edition-realdoll-playdead-iam8bit

Tagi: edycja kolekcjonerska inside PlayDead playstation 4 wideo