Daniel Stroński Daniel Stroński 06.03.2018 13:33
Assassin's Creed Origins. Tak wygląda nagroda za ukończenie trybu Wycieczka
2068V

Assassin's Creed Origins. Tak wygląda nagroda za ukończenie trybu Wycieczka

Assassin's Creed Origins otrzymało dziś dużą aktualizację, która przygotowuje pod DLC "The Curse of the Pharaohs", ale też dodaje kilka nowości. Próbowaliście edukacyjnego trybu Wycieczka? Oto co dostaniemy za jego ukończenie.

Assassin's Creed Origins dostało dziś update'a ważącego 3 GB, w którym dostaliśmy darmową misję wprowadzającą do rozszerzenia "The Curse of the Pharaohs" (premiera w przyszłym tygodniu) oraz sporo zmian. Ciekawą nowością jest też nagroda za zaliczenie wszystkich wycieczek w darmowym trybie edukacyjnym. Wiemy już, co dostali żądni wiedzy gracze.

Assassin's Creed Origins - pełna lista zmian dzisiejszej aktualizacji 1.4.0

Tryb Wycieczka dostaliśmy dwa tygodnie temu (wraz z Nową Grą+) i pozwala on przemierzyć ogromny starożytny Egipt bez udziału misji fabularnych ani przeciwników. Znalazło się tam 75 wycieczek, podczas których nie tylko możemy zwiedzać rozmaite lokacje, ale też posłuchać "przewodnika" w słuchawkach. Jeśli ukończycie je wszystkie, dostaniecie coś specjalnego w trybie fabularnym - skórkę dla naszego orła Senu. Ptak nie tylko jest biały, ale też zostawia wyraźniejszą smugę podczas lotu.

Assassin's Creed Origins - nagroda za ukończenie trybu wycieczki

 

Źródło: YouTube (JorRaptor)

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 The Curse of the Pharaohs Ubisoft Ubisoft Montreal