Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.03.2018 20:22
Pinball FX3 w wersji na Nintendo Switch nie zostanie naprawione
350V

Pinball FX3 w wersji na Nintendo Switch nie zostanie naprawione

Zła wiadomość dla maniaków flipperów zagrywających się w Pinbal FX3. Twórcy potwierdzili, że przygotowywana łatka została anulowana, bo studio nie ma na to pieniędzy i rąk do pracy.

Pinball FX3 w edycji na Nintendo Switch pojawiło się 27 września 2017 roku. Port nie cieszył się jednak renomą wśród graczy, którzy skarżyli się na problemy z płynnością oraz nieprzejrzystą grafikę. Wymienione wady miała naprawić łatka, której zadaniem była poprawa jakości całej gry i optymalizacja produkcji.

Więcej informacji o Pinball FX3 znajdziesz w naszej bazie gier

Twórcy Pinball FX3 pracowali ciężką nad aktualizacją, która miała bardzo usprawnić grę. Jej celem było uzyskanie 60 FPS-ów w trybie przenośnym oraz podbicie rozdzielczości do 1080p podczas grania w doku, co miało wyeliminować problemy z nieostrą grafiką. Miesiące ciszy zostały przerwane, a autorzy potwierdzili, że pracę nad aktualizacją zostały przerwane.

Pinball FX3 w wersji na Nintendo Switch nie zostanie poprawione. Zen Studios podjęło trudną decyzję i wytłumaczyło, że stworzenie odpowiedniej aktualizacji wymagałoby opracowanie wielu stołów całkowicie od zera. Było to zbyt nieopłacalne, a ekipa woli skupić się na większych i ważniejszych projektach.

Pinball FX3 - zwiastun

Źródło: https://www.dualshockers.com/zen-studios-drops-plans-performance-improving-patch-pinball-fx3-nintendo-switch/

Tagi: Nintendo Switch Pinball FX3 wideo zen studios