Kacper Mądry Kacper Mądry 05.03.2018 08:27
Poznaj nowych aktorów Detroit: Become Human
504V

Poznaj nowych aktorów Detroit: Become Human

Detroit: Become Human otrzymało niedawno datę premiery, a machina marketingowa ruszyła. Dziś twórcy zdradzają kim są aktorzy poznani przy okazji ostatniego materiału promocyjnego gry.

Detroit: Become Human już za trzy miesiące zabierze nas w podróż do Detroit. Quantic Dreams postanowiło w związku z tym przedstawić aktorów wcielających się w swoje role.

Zobacz nowy zwiastun Detroit: Become Human

Pierwszym z nowych bohaterów jest aktor Clancy Brown. Amerykański aktor wystąpił w takich filmach jak Skazani na Shawshank czy Warcraft: Początek.

detroit: become human

Kolejny z aktorów to Lance Henriksen. Tutaj pana możemy kojarzyć z kilku filmów z Obcym gdzie zagrał jako Bishop. Amerykanin wystąpił również w filmie Terminator.

detroit: become human

detroit: become human

Jedną z bohaterek gry Detroit: Become Human, będzie również Minka Kelly. Widzowie mogą ją znać z roli w serialu Almost Human, gdzie wszyscy policjanci otrzymują partnerów będących androidami.

detroit: become human

detroit: become human

W Detroit: Become Human znajdzie się jeszcze mnóstwo innych bohaterów, których prawdopodobnie poznamy z czasem. Premiera gry już 25 maja, ekskluzywnie dla PlayStation 4.

Źródło: https://www.dualshockers.com/quantic-dream-reveals-three-new-actors-detroit-become-humans-cast/

Tagi: Detroit: Become Human playstation 4 quantic dream Sony Interactive Entertainment