Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.03.2018 09:28
Ubisoft przejmuje deweloperów gry Brawlhalla
277V

Ubisoft przejmuje deweloperów gry Brawlhalla

Ubisoft postanowił powiększyć swój gigantyczny zespół deweloperski i ogłosił zakup studia Blue Mammoth Games, które odpowiada za Brawlhallę - grę F2P opartą na klasycznej rozgrywce bijatyki arenowej.

Ubisoft nie zwalnia w rozrastaniu się. Na początku tego roku ogłoszono powstanie Ubisoft Berlin, które się ciągle powiększa i chciałoby docelowo urosnąć w znaczący sposób (kilkaset pracowników) by zająć się nową grą. Ale to uzależnia firma od ulg podatkowych i zachęt od niemieckiego rządu.

Nasza recenzja gry Brawlhalla

Zanim to ewentualnie nastąpi, francuski wydawca postanowił kupić całe studio Blue Mammoth Games, które dostarczyło nam frituplejową grę Brawlhalla. Studio poinformowało o tym na swojej oficjalnej stronie, zaznaczając w komunikacie, że cieszą się z takiego obrotu spraw i to pozwoli docierać im z ich grami do jeszcze szerszego grona graczy.

Brawlhalla mimo że nie było najlepszą produkcją, to jednak warto jej dać szansę jeśli lubimy ten typ gry. O produkcji pisaliśmy tak:

Jeśli macie ochotę poobijać sobie twarze ze znajomymi, a dodatkowo zrobić to siedząc na jednej kanapie – Brawlhalla będzie jak znalazł. Prosta rozgrywka nie zniechęci nowych graczy, a sama gra da Wam godziny radości. Jeśli jednak chcecie piąć się na szczyty rankingów, tutaj uwypuklą się problemy wynikające z problemów z wykrywaniem kolizji, a dodatkowo powinniście się nastawić na wysokie opłaty w przypadku mikrotransakcji.

Źródło: http://www.brawlhalla.com/news/ubisoft/

Tagi: Blue Mammoth Games Brawlhalla Ubisoft