SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.02.2018 17:24
Defiance 2050 powróci na PS4, jako gra zbudowana od podstaw
392V

Defiance 2050 powróci na PS4, jako gra zbudowana od podstaw

Sieciowe i działające w modelu free-to-play Defiance powróci już w tym roku w formie Defiance 2050. Posiadacze PS4 otrzymają definitywną i mocno rozbudowaną wersję tego MMO shootera w klimatach sci-fi.

Defiance zadebiutowało w 2013 roku i miało połączyć telewizyjny serial z grą TPS w strukturze MMO. Ambitne plany nie do końca się udały i towarzyszący grze serial został szybko anulowany. Trion Worlds stworzyło jednak wystarczająco dobrą produkcję, aby zebrać wokół swojej gry lojalne grono użytkowników. Teraz fani mogą świętować, bo ich prośby zostały wysłuchane, a tytuł zostanie przeniesiony na PS4.

Defiance może trafić na PS4

Defiance 2050 będzie gruntownym odtworzeniem gry na mocniejszych sprzętach. Akcja zostanie osadzona 20 lat po wydarzeniu Arkfall, w którym śmierć poniosło miliony Votan, a ziemia stała się postapokaliptycznym krajobrazem. Tytuł tworzony jest z myślą o dotychczasowej społeczności fanów. Otrzymamy zupełnie nowe tekstury i znacznie poprawioną oprawę wizualną oraz animację. Wiele funkcji rozgrywki zostanie ulepszonych, a same walki będą się odbywać na dużo większa skalę. Cała gra ma być definitywną wersją Defiance, o którą prosili użytkownicy.

Defiance 2050 - zwiastun "Continue the Fight"

Defiance 2050 pojawi się na rynku w okresie letnim. Możemy liczyć na zamknięte testy beta, do których zapisy niedługo ruszą. Studio wspomina o tym, że bacznie przygląda się społeczności i słucha głosów fanów. Wszelkie zgłaszane przez nich uwagi będą rozważane przez pracowników. Dzisiaj możemy obejrzeć pierwszy zwiastun oraz zrzuty ekranu znajdujące się w galerii.

Defiance 2050 - wiadomość od twócrów

Tagi: Defiance 2050 galeria playstation 4 Trion Worlds wideo