Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.02.2018 17:50
The Caligula Effect: Overdose wygląda znacznie lepiej niż wersja z Vity
507V

The Caligula Effect: Overdose wygląda znacznie lepiej niż wersja z Vity

The Caligula Effect: Overdose mocno zyskało po opuszczeniu Vity i trafieniu  na mocniejszą platformę Sony. Fani japońskich RPG-ów powinni mieć ten tytuł na oku. nawet jeśli znają oryginalne wydanie.

The Caligula Effect: Overdose jest znacząco rozbudowaną wersję gry jRPG, która pojawiła się w zeszłym roku na konsoli PS Vita. Stacjonarna edycja poszczycić się może wieloma usprawnieniami i została opracowana na zupełnie nowej technologii. Twórcy zdecydowali się użyć silnika Unreal 4, co przełożyło się na widocznie upiększoną warstwę wizualną względem przenośnego wydania.

The Caligula Effect - twórcy Persony wracają z nowym tytułem 

The Caligula Effect: Overdose na pierwszym zwiastunie pozwala rzucić okiem na kilka scen fabularnych oraz fragmentów czystej rozgrywki. Ta ukazuje system walki, eksplorację i rozmowy z bohaterami. Różnice na tle oryginalnego wydania widoczne są gołym okiem i zmiana platformy wyszła grze na dobre. Zwłaszcza, ze Vita była zdecydowanie za słaba, aby spełnić wszystkie ambicje twórców.

The Caligula Effect: Overdose - japoński zwiastun gry

The Caligula Effect: Overdose zaoferuje liczne nowości. Odwiedzimy nowe lochy i otrzymamy możliwość grania kobietą. Poprawie ulegnie nie tylko grafika, ale i animacja. Pojawią się też nowe piosenki i członkowie drużyny oraz zakończenia.

Gra trafi na rynek 17 maja w Japonii. Nie znamy na razie szczegółów dotyczących zachodniej premiery.

Źródło: YouTube (Caligula -カリギュラ-)

Tagi: FuRyu playstation 4 The Caligula Effect: Overdose wideo