Kacper Mądry Kacper Mądry 23.02.2018 16:51
Detention. Klimatyczny horror z akcją w Tajwanie lat 60
341V

Detention. Klimatyczny horror z akcją w Tajwanie lat 60

Detention będzie dwuwymiarowym horrorem, którego akcja osadzona jest w Tajwanie. Czy odkryjemy tajemnicę stojącą za nawiedzoną szkołą?

Detention będzie opowiadało przerażającą historię, której głównym motorem napędowym będzie klimat opuszczonej szkoły. Produkcja ma czerpać garściami z kultury zachodniej Azji. Napotkamy tu elementy chińskiej mitologii, taoizmu czy buddyzmu.

W produkcji studia Red Candle Games pokierujemy losem dwójki nastolatków. Wei i Ray wyruszą eksplorować tajemniczą szkołę. Budynek jest nawiedzony, co sprawi, że będziemy musieli walczyć o przeżycie, jednocześnie rozwiązując liczne zagadki. Rozwiązanie każdej z nich przybliży nas do odkrycia tajemnicy stojącej za przeklętą szkołą.

Detention playstation 4 nintendo switch

Detention zaoferuje schemat sterowania z klasycznych gier przygodowych. Sterując bohaterem będziemy wchodzili w interakcje z różnymi obiektami w grze. Każda znaleziona przez nas rzecz może okazać się kluczem do rozwikłania mrocznej zagadki.

Detention - zwiastun premierowy

Detention trafi na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch 1 marca 2018.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/02/22/atmospheric-ps4-horror-detention-set-in-1960s-taiwan-comes-to-europe-next-month/

Tagi: Detention nintendo Switch playstation 4 Red Candle Games