Daniel Stroński Daniel Stroński 23.02.2018 15:20
Naruto Shippuden: UNS Trilogy trafi na Switcha
306V

Naruto Shippuden: UNS Trilogy trafi na Switcha

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy odświeżyło serię bijatyk z Naruto i ferajną, a teraz trylogia pierwszy raz pojawi się na konsolach Nintendo.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy to zestaw trzech bijatyk 3D z czasów PS3, które powróciły niedawno na PlayStation 4 w odświeżonej wersji. Powrót udał się znakomicie, podkręcając oprawę graficzną do wysokiego poziomu. Szczegóły znajdziecie w naszej recenzji z ubiegłego roku.

Nasza recenzja Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy (PS4)

W ostatnim numerze japońskiego magazynu Weekly Jump pojawiła się reklama (skan w galerii poniżej) nadchodzącej trylogii w wersji na konsolę Nintendo Switch. Na razie szczegółów nie znamy, ale jedno jest pewne - w skład Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy wchodzą:

  • Naruto: Ultimate Ninja Storm,
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2,
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3,
  • komplet wydanych DLC.

Co do rozdzielczości i klatek na sekundę, na PS4 było to 1080p z odświeżonymi teksturami i w stałych 30 klatkach. W kwestii DLC zabrakło przy tym kilku bonusowych strojów jak odzienie Goku dla Naruto, ale pojawiła się grywalna postać Larsa z serii Tekken.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy - zwiastun zremasterowanej trylogii (+ "czwórka")

 

Źródło: http://www.shonengamez.com/2018/02/22/naruto-storm-trilogy-coming-to-nintendo-switch/

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy