Jakub Barwiak Jakub Barwiak 22.02.2018 18:47
Anihilacja z nowym zwiastunem i datą premiery
512V

Anihilacja z nowym zwiastunem i datą premiery

Marzec na Netfliksie zapowiada się smakowicie dla filmomaniaków, w tym miesiącu zadebiutuje Anihilacja – nowy thriller sci-fi twórcy Ex Machiny. W sieci pojawił się nowy zwiastun tego obrazu, poznaliśmy też jego dokładną datę premiery.

Główną bohaterką Anihilacji jest Lena – była żołnierka i jednocześnie biolog. Jej mąż znika w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach, w tajemniczym obszarze znajdujących się na wybrzeżu USA. Bohaterka, wraz z innymi badaczkami wkracza do tego obszaru, aby rozwikłać jego tajemnice.

Jessica Jones - najnowszy zwiastun

W roli głównej zobaczymy Natalie Portman, oprócz niej w obsadzie znajdą się m.in. Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez, oraz Oscar Isaac, który po raz kolejny współpracuje z Aleksem Garlandem.

Anihilacja - zwiastun

W amerykańskich i chińskich kinach Anihilacja pojawi się już jutro. My obraz będziemy mogli oglądać jedynie na Netfliksie. Wszystko za sprawą umowy, którą serwis zawarł z Paramount Pictures. Na mocy innej umowy między tymi firmami, do biblioteki serwisu trafił Paradoks Cloverfield. Premiera Anihilacji została zaplanowana na 12 marca.

Tagi: anihilacja annihilation Netflix Video