Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.02.2018 20:19
Dragon Ball Xenoverse 2 - Goku Ultra Instinct na nowych materiałach
2080V

Dragon Ball Xenoverse 2 - Goku Ultra Instinct na nowych materiałach

W tym miesiącu Dragon Ball Xenoverse 2 otrzyma dodatek DLC "Extra Pack 2". Jego najciekawszym elementem są nowe postacie, a w tym Goku z opanowaną formą Ultra Instinct.

Fani nadal czekają na nowy odcinek Dragon Ball Super, w którym po raz pierwszy ujrzymy w akcji Goku z całkowicie opanowaną formą Ultra Instinct. Pojedynek z Jirenem i rozstrzygnięcie Turnieju Mocy będziemy mogli również odtworzyć w Dragon Ball Xenoverse 2, które wzbogaci się o parę nowych postaci z nadciągającego DLC.

Ultra Instinct Goku trafi do Dragon Ball Xenoverse 2

Dragon Ball Xenoverse 2 w ramach dodatku Extra Pack 2 pozwoli wcielić się w Goku, który w pełni opanował formę Ultra Instinct. Jest to najpotężniejsza wersja tego bohatera pozwalająca dorównać w walce potężnemu Jirenowi.

Goku Ultra Instinct Dragon Ball Xenoverse 2

Goku Ultra Instinct cechuje się srebrną aurą i włosami. Będzie ciskał potężną energią oraz wykonywać znane z anime efektowne uniki. Razem z nową postacią do gry trafią też Fu, Jiren, Android 17 w wersji Ranger (Dragon Ball Super). Dodatek zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu na PlayStation 4 i Nintendo Switch. W galerii znajdziecie nowe zrzuty ekranu, na których uchwycono nowości.

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/dragon-ball-xenoverse-2-dlc-extra-pack-2-goku-ultra-instinct-screenshots

Tagi: Bandai Namco Dimps Corporation dlc Dragon Ball: Xenoverse 2 extra pack 2 galeria nintendo Switch playstation 4