Jakub Barwiak Jakub Barwiak 20.02.2018 18:41
Sharknado 6. O czym opowie fabuła filmu?
445V

Sharknado 6. O czym opowie fabuła filmu?

Sharknado nadchodzi... po raz szósty. Za sprawą portalu Bloody Disgusting poznaliśmy szczegóły fabuły nowego hitu stacji Syfy.

Bloody Disgusting zdradziło kilka nowych szczegółów na temat fabuły szóstej części Sharknado. Po stracie swojej rodziny, Fin (grany przez Iana Zieringa) odkrywa możliwość podróży w czasie za pomocą portalu stworzonego z sharknado. Jego celem będzie przywrócenie swojej rodziny do życia, oraz powstrzymanie złowrogiego rybiego ataku. Poniżej oficjalna zapowiedź filmu.

Tom Hardy gwiazdą filmowego Call of Duty?

Czy wszystko jest stracone? Fin odkrył możliwość podróży w czasie za pomocą sharknado, użyje tej mocy aby uratować świat i wskrzesić swoją rodzinę. W swojej misji Fin będzie walczył z Nazistami, dinozaurami, rycerzami, a także zaliczy przejażdżkę na Arce Noego. Tym razem pytaniem nie jest czy uda się powstrzymać sharknado, tylko kiedy?

Wiemy również jak wygląda plakat filmu.

W obsadzie oprócz Zieringa znajdą się również m.in. Tara Reid i Cassie Scerbo. Szczegóły dotyczące gościnnych występów celebrytów zostaną ujawnione w przyszłości. Sharknado 6 zadebiutuje 25 lipca na Syfy.

Źródło: https://screenrant.com/sharknado-6-plot-time-travel/

Tagi: