Daniel Stroński Daniel Stroński 19.02.2018 18:33
Mega Man Legacy Collection 1+2 trafi na Switcha, będzie wsparcie dla Amiibo
214V

Mega Man Legacy Collection 1+2 trafi na Switcha, będzie wsparcie dla Amiibo

Mega Man Legacy Collection 1+2 przywróci NES-owe klasyki z powrotem na konsole Nintendo. Mamy zwiastun ogromnej kolekcji serii z Mega Manem.

Mega Man Legacy Collection 1+2 zbierze dwie kolekcje gier z Mega Manem, które dostaliśmy w ostatnich latach na PlayStation 4. Są one świetną okazją, by nadrobić kultową serię gier, która zadebiutowała w 1987 roku na Nintendo Entertainment System (lub "rodzimym" Pegasusie). Oczywiście trzeba nastawić się na bardzo wymagający poziom trudności starszej szkoły platformówek, ale porty z dodatkowym trybem wyzwań i galerią grafik są zdecydowanie ciekawym wehikułem czasu dla żądnego wiedzy gracza.

Nasza recenzja Mega Man Legacy Collection 1 w wersji na PlayStation 4

Zestaw obu kolekcji obejmuje dziesięć gier, wydawanych w latach 1987-2010. Dodatkowo otrzymamy wspomniany tryb wyzwań i galerię oraz możliwość zapisania gry w dowolnym momencie, a tylko na Switchu znajdziemy też wsparcie dla figurek Amiibo (zwykły lub złoty Mega Man w obu kolekcjach da dostęp do dodatkowych wyzwań, w Collection 1 będzie do 11 plansz znanych z 3DS-a). Co jeszcze? Opcja Rewind pozwalająca na cofnięcie paru ostatnich sekund.

Wszystko to dostępne będzie w cyfrowej wersji za równowartość  $14.99 (~50 zł) za Collection 1 i $19.99 za Collection 2 (~66 zł). Amerykańscy gracze dostaną także zestaw w pudełku za $39.99 (~132 zł), przy czym na kartridżu dostępna będzie tylko pierwsza kolekcja, podczas gdy drugą dostaniemy w postaci kodu do ściągnięcia, ale też w limitowanym nakładzie znajdzie się tam ściereczka do okularów (na grafice pod zwiastunem). Premiera została zaplanowana na 22 maja tego roku.

Mega Man Legacy Collection 1+2 - zwiastun

 

Źródło: http://www.capcom-unity.com/capkel/blog/2018/02/19/mega-man-legacy-collection-1-2-slide-on-to-nintendo-switch-on-may-22nd

Tagi: