Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 02.06.2010 18:12
Rynek Xbox Live: 02.06.2010
446V

Rynek Xbox Live: 02.06.2010

Awaria serwera wycięła nam z życia ostatni tydzień na Rynku Xbox Live. Na szczęście nie pojawiły się w tym czasie jakieś oszałamiające nowości - aczkolwiek fani retro shooterów mieli jedną gratkę. Fani ostatnich przygód Sama Fishera również.  Dzisiaj jest już gorzej.xxxxx

 

Wspomniana gratka to oczywiście dostawa z zeszłej środy, która umożliwiła fanom klasycznych strzelanin nostalgiczny powrót do Dooma II. Grafikę poprawiono do HD, dodano audio 5.1 Surround, co-opa na split-screenie dla 2 graczy i multi online dla czterech. Wszystko za 800 MSP, dostępne tutaj.

 

Dzisiaj gorzej - chyba że kręci Was zabawa xboksowym awatarem, w towarzystwie Snoopy'ego i jego "orzeszkowego gangu". W takim razie Snoopy Flying Ace i wyzwania lotnicze czekają - solo i w kooperacji. Co ciekawe - też za 800 MSP. I jak się to ma do Dooma? 

 

A co z tym Fisherem? Ano to, że można już pobrać ulubiony przez fanów serii tryb multiplayer Deniable Ops - tym razem w wersji dla Splinter Cell Conviction. Do kompletu - a jakże - 4 mapy, a cały pakiet też za 800 MSP.

Tagi: update Xbox Live xla