Kacper Mądry Kacper Mądry 15.02.2018 15:20
Crash Bandicoot ukryty jest pod jedną z map Uncharted 4
2888V

Crash Bandicoot ukryty jest pod jedną z map Uncharted 4

W Uncharted 4 mamy możliwość rozegrania jednego z poziomów Crasha Bandicoota. Okazuje się, że etap ten jest sprytnie ukryty pod jedną z map.

Uncharted 4 umożliwia podczas jednej z misji rozegrać poziom Crasha Bandicoota. Autorzy z Naughty Dog sprytnie ukryli cały poziom gry pod... innym poziomem.

Crash Bandicoot z kolejnymi remake'ami? Activision ma 5-letni plan

Dotychczas uważano, że fragment dawnej gry Naughty Dog, który mamy okazję rozegrać w Uncharted 4 jest w jakiś sposób emulowany w grze. Przecież nikomu nie przyszłoby do głowy zajmować sobie czas tworzeniem całego etapu od początku. Cóż, okazuje się że tak właśnie jest i autorzy Uncharted 4 stworzyli od podstaw całą planszę, pamiętając nawet o tym, że jej oprawa graficzna jest znacznie uboższa w porównaniu do nowej gry, z rozciągniętymi teksturami i poszarpanymi krawędziami na czele.

Crash Bandicoot w Uncharted 4 - prezentacja

Cały, stworzony od początku poziom został umieszczony pod planszą, na której poznajemy aktualne życie Nathana. Zapewne nikomu z Was nie przyszło do głowy, że nurkując w rzece w poszukiwaniu "skarbów", byliście kilka metrów nad światem Crasha.

Źródło: YouTube (Shesez)

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja