Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.02.2018 21:37
Film Call of Duty od twórcy Sicario?
383V

Film Call of Duty od twórcy Sicario?

Activision Blizzard Studios, filmowy oddział słynnego imperium zła z branży giereczek wideo, rozpoczyna produkcję filmowej adaptacji Call of Duty. Co więcej wygląda na to, iż projekt ten jest blisko znalezienia reżysera.

Variety podaje, iż reżyser drugiej części SoldadoStefano Sollima prowadzi rozmowy na temat przejęcia sterów nad pracami związanymi z filmową adaptacją Call of Duty. Doniesień tych nie skomentował rzecznik Activision Blizzard.

Rampage na nowym zwiastunie

Według Variety, producentami widowiska mieliby być Stacey Sher i Nick van Dyk, oraz szef wszystkich szefów z Activision BlizzardBobby Kotick. Za scenariusz mają odpowiadać Sollima i Kieran Fitzgerald. Obecnie filmowe Call of Duty nie posiada dystrybutora.

Szczegóły dotyczące fabuły widowiska są oczywiście objęte tajemnicą, plotki mówią jednak o tym, iż Call of Duty ma być podstawą uniwersum filmowego, które może rywalizować z Marvelem i DC.

Sicario 2, w reżyserii Sollima, zadebiutuje w kinach w czerwcu. W filmie powrócą Benicio del Toro i Josh Brolin znani z oryginału.

Źródło: http://variety.com/2018/film/news/sicario-2-call-of-duty-pic-activision-studios-exclusive-1202697515/

Tagi: Activision Blizzard call of duty sicario sicario 2: soldado