Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.02.2018 18:11
Assetto Corsa Ultimate Edition - nadchodzi kompletne wydanie gry
710V

Assetto Corsa Ultimate Edition - nadchodzi kompletne wydanie gry

Assetto Corsa Ultimate Edition to kompletna edycja wydanego przed dwoma latami symulatora. Konsolowa wersja nie podbiła rynku, ale twórcy spróbują jeszcze raz osiągnąć sukces.

Assetto Corsa zadebiutowało na rynku w 2016 roku i zebrało oceny w okolicach mocnej siódemki. Krytycy chwalili symulacyjny aspekt, ale narzekano na niewielką zawartość i kilka innych problemów. Część tych wad ma wyeliminować nadciągająca edycja kompletna, która pojawi się w kwietniu. 

Assetto Corsa doczeka się paczki z okazji 70-lecia Ferrari

Assetto Corsa Ultimate Edition ma być definitywną edycją tego symulatora wyścigów. Zestaw zaoferuje grę z wszystkimi wydanymi do tej pory aktualizacjami oraz pakietami DLC. Poza samą grą otrzymamy:

  • Trzy dodatki Porsche Pack
  • Red Pack
  • Ready To Race Pack
  • Japanese Pack
  • Dodatek z okazji 70-lecia Ferrari

Przełoży się to na 178 pieczołowicie wykonany pojazdów najróżniejszych marek. Będziemy się ścigać na 16 torach o łącznej liczbie 33 konfiguracji.

Assetto Corsa Ultimate Edition - zwiastun kompletnej edycji

Assetto Corsa Ultimate Edition pojawi się na rynku w pudełku i cyfrowo dnia 20 kwietnia i zostało wycenione na €39.99. Twórcy jednocześnie wspominają o wielkim ogłoszeniu. Możliwe,że najbliższa przyszłość przyniesie nam zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji.

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: 505 Games Assetto Corsa Ultimate Edition Kunos Simulazioni