Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.02.2018 18:52
Brzydota Devil May Cry HD Collection ukazana na pierwszym zwiastunie
640V

Brzydota Devil May Cry HD Collection ukazana na pierwszym zwiastunie

Devil May Cry HD Collection otrzymało pierwszy materiał prezentujący zestaw w akcji na PS4 i... wygląda to bardzo słabo na tle współczesnych produkcji. Na próżno tu szukać większych różnic względem wydania z poprzedniej generacji konsol.

Devil May Cry HD Collection to zestaw trzech pierwszych odsłon wydanych pierwotnie na PlayStation 2, a potem w ramach kolekcji na PlayStation 3. Składanka powróci 13 marca i będzie tym razem dostępna dla użytkowników najnowszej konsoli Sony.

Devil May Cry HD Collection zostanie wydane przez firmę Cenega

Pierwszy zwiastun Devil May Cry HD Collection z obecnej generacji sprzętów potwierdza to, o czym było wiadomo od dłuższego czasu. Capcom nie napracowało się przy tej kolekcji. Na dzisiejsze standardy gry wyglądają po prostu paskudnie i podziwianie ich na telewizorach 4K będzie wyjątkowo ciężką przeprawą. Zwłaszcza, że gry zadziałają jedynie w rozdzielczości 1080p i nie zostaną w żaden widoczny sposób upiększone.

Devil May Cry HD Collection - zwiastun

Oczywiście można twierdzić, że grafika się nie liczy. Szczególnie, że poza pierwszą odsłoną Devil May Cry nigdy nie stało przesadnie ładną oprawą audiowizualną. Tutaj liczy się szalona i szybka akcja, która hulać będzie w 60 klatkach na sekundę. Szkoda jednak, że Dante nie może liczyć na porządne odrestaurowanie na miarę wydanego niedawno Shadow of the Colossus. Pozostaje nam wierzyć i trzymać kciuki, że pełnoprawne Devil May Cry 5 już się tworzy.

Źródło: YouTube (Capcom Unity)

Tagi: Capcom devil may cry hd collection playstation 4 wideo