Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.02.2018 17:14
Gra o Tron doczeka się kolejnej gry F2P
316V

Gra o Tron doczeka się kolejnej gry F2P

Serialowa Gra o Tron doczeka się kolejnej gry F2P na urządzenia mobilne. Tym razem prace zlecono ekipie Behaviour, która pracować będzie razem z chińską firmą - GAEA.

Dojenia Gry o Tron przez HBO ciąg dalszy? Ciężko byłoby nie robić tego, mając w rękach tak popularną markę. HBO uznało, że jedna, dosyć popularna gra na smartfony (Game of Thrones: Conquest) to za mało, więc trzeba stworzyć coś nowego. Coś darmowego.

Darmowy motyw z Gry o Tron dla PlayStation 4

Strategiczna Gra o Tron powstanie przy udziale dwóch ekip - Behaviour Interactive oraz chińskiej ekipy GAEA. Współpraca została nawiązana po to, by produkcja zdobyła popularność na rynku azjatyckim, który jest aktualnie żyła złota dla smartfonowych produkcji.

Ekipa Behaviour na swoim koncie nie ma jednak wielu udanych produkcji. Odpowiadają oni za fatalny port Śródziemia: Cień Mordoru na konsole poprzedniej generacji, równie złą grę o Snoopym, a także port Halo Wars na PC-ty (tu ponoć źle nie jest). Produkcję może jednak ocalić GAEA, które partneruje m.in. z... CDP Red przy wprowadzaniu Gwina na rynek chiński.

Z umowy zadowoleni są zarówno przedstawiciele HBO, jak i Behaviour/GAEA. Jednak czy zadowolenie wystarczy by gra była udana - tego dowiemy się po premierze. Kiedyś tam, bo i jej daty nam nie podano.

Źródło: https://www.dualshockers.com/game-of-thrones-mobile-game-behaviour-interactive/

Tagi: behaviour interactive Gra o Tron hbo