Daniel Stroński Daniel Stroński 13.02.2018 12:05
Battlefield 1. Darmowa wersja próbna DLC "Niespokojne Wody"
528V

Battlefield 1. Darmowa wersja próbna DLC "Niespokojne Wody"

Battlefield 1 ruszyło z darmowym dostępem do płatnych rozszerzeń. Trzeba się jednak spieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo. Jak to mówią - "pierwsza działka gratis".

Battlefield 1 niebawem będzie miało na karku dwa lata i w międzyczasie dostaliśmy trzy rozszerzenia z dodatkowymi mapami, trybami, bronią i innymi atrakcjami. Oczywiście wszystko to dostępne jest za dodatkową opłatą, ale do końca tygodnia posiadacze gry będą mogli wypróbować te dodatki za darmo.

25 milionów osób zagrało w Battlefield 1

W dniach 13-19 lutego graczom zostaną udostępnione wszystkie dotychczasowe rozszerzenia:

  • „Nie przejdą”.
  • „W imię cara”
  • „Niespokojne wody”

Tego rodzaju wersja próbna pozwoli skorzystać z wszystkich dobrodziejstw tych dodatków, jak nowe mapy, tryby zabawy, gadżety, pojazdy i broń. Co do tych trzech ostatnich - będzie można skorzystać po znalezieniu na mapie, sami przez wejściem do gry nie będziemy w stanie wybrać sprzętu z nieposiadanego DLC.

Przypominamy, że ostatni dodatek „Niespokojne wody” wprowadza walki na morzu (Morze Północne, półwysep Gallipoli). DLC obejmuje m.in. cztery mapy („Achi Baba”, „Przylądek Helles”, „Zeebrugge”, „Zatoka Helgolandzka”), brytyjskich Royal Marines oraz nowe pojazdy jak sterowiec typu C.

Battlefield 1 - zwiastun DLC "Niespokojne Wody"

 

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/turning-tides-free-trial-february

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE dlc dodatek Electronic Arts playstation 4 wideo