Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.02.2018 17:37
Sinner: Sacrifice for Redemption pokazuje starcie z wymagającym bossem
448V

Sinner: Sacrifice for Redemption pokazuje starcie z wymagającym bossem

"Chińskie Dark Souls" powraca i przedstawia jedną z wielu potyczek, jakie przyjdzie nam stoczyć. Sinner: Sacrifice for Redemption otrzymało nowy materiał, na którym twórcy udowadniają, że nie będzie to łatwa przygoda.

Sinner: Sacrifice for Redemption to kolejna gra z podgatunku Soulslike, gdzie pokierujemy poczynaniami Adama cierpiącego na amnezję. Chińskie studio Dark Star Game czerpie garściami od protoplasty gatunku i miejscami aż za bardzo przypomina pierwowzór, na którym się wzoruje.

Sinner: Sacrifice for Redemption z datą premiery i nowym zwiastunem

Sinner: Sacrifice for Redemption jest przedstawicielem bardzo wymagających gier RPG akcji. Szykuje się przygoda, gdzie przemierzać będziemy mroczne krainy i walczyć o odkupienie. Tytuł zadebiutuje na rynku 25 kwietnia, a dzisiaj możemy obejrzeć ciężkie starcie z jednym z bossów.

Sinner: Sacrifice for Redemption - rozgrywka

Przed przystąpieniem do pojedynku gracz będzie musiał poświęcić część swoich statystyk, więc bitwa będzie jeszcze bardziej utrudniona. Na naszej drodze staną z kolei maszkary będące piekielnym urzeczywistnieniem grzechów głównych.

Źródło: YouTube ( WccftechTV)

Tagi: Another Indie Dark Star Game Studios playstation 4 Sinner: Sacrifice for Redemption wideo